Eski Mobilyanızı Yenileyelim

Döşeme konusunda da uzman olan Dumlu Mobilya, oturma odalarınıza ufak bir dokunuşla yeni mobilyalar almışsınız havasını katacaktır.

Zengin Mobilya Seçenekleri

1992 yılından bu yana Üsküdar başta olmak üzere tüm Anadolu Yakası’nın ve Avrupa Yakası’nın mobilya ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet veren Dumlu Mobilya, yaşamın her alanında kullanılan mobilyaları kendi atölyesinde üretmektedir.

Her eve, her zevke ve her bütçeye uygun, yani "kişiye özel" mobilyalar ve mobilya aksesuarları üreten Dumlu Mobilya, uzman kadrosu ve profesyonel çalışma anlayışıyla deneyimini mobilyanıza yansıtmaktadır.

Mobilya Tasarlama imkanı

Mobilya adına aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz ve aklınızdaki mobilyayı yaptırabileceğiniz mağazamızda, modern mobilyadan klasik mobilyaya, oturma gruplarından dolap ve TV ünitelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

Kişisel istekleriniz doğrultusunda tasarlanıp şekil bulan mobilyalar ve tamamlayıcı aksesuarlar dışında, eskidiğini düşündüğünüz ya da yenilemek istediğiniz koltuklarınızın kumaşları, en son moda renklere ve desenlere sahip bol çeşitli katalogumuzdan seçeceğiniz kumaş ile yepyeni olabilir.

Koltuk Takımları ve Oturma Grupları yüz değişikliği, mobilya tamir ve cila işleriniz için kredi kartlarına +9 taksit imkanı.

ÜST